ogloszenia

2 TYDZIEŃ ADWENTOWY

1. Dzisiaj Druga Niedziela Adwentu. Przeżywamy też kolejny, XIX już DZIEŃ MODLITW I POMOCY MATERIALNEJ DLA KATOLIKÓW NA WSCHODZIE. Wspieramy ich modlitwą i ofiarą; „Bóg zapłać”!.

2.W dzisiejszą Niedzielę, 9 grudnia 2018 roku, na Mszy św. o godz. 11.00, dzieciom zostaną poświęcone medaliki, a po niej będzie spotkanie. Serdecznie zapraszam na nie dzieci z rodzicami.

3. W środę NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

4.PARAFIALNA SPOWIEDŹ ŚW. ADWENTOWA, będzie w środę, 19 grudnia.

5. W środę, 12 grudnia, o godz. 14.00, odbędzie się SPOTKANIE OPŁATKOWE MATEK RÓŻAŃCOWYCH.

6. RORATY, w tym tygodniu, będą we wtorek i w piątek o godz. 17.00.

7.Przyszła, TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU nazywa się GAUDETE. Słowo to pochodzi od łacińskiego czasownika „GAUDETE” i jest wezwaniem do radości: RADUJCIE SIĘ !.

8. CHORYCH PARAFIAN, w ich domach, z sakramentami świętymi; tych których odwiedzam co miesiąc i tych dodatkowych, z racji SPOWIEDZI ŚW. ADWENTOWEJ, odwiedzę w piątek, 21 grudnia od godz. 9.00. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.

9.W zakrystii można zakupić opłatki i adwentowe świece na stół wigilijny. Cena świecy 7 zł., a zebrane ofiary przeznaczone są na pomoc najuboższym dzieciom.

10. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, czyli tzw. niedziela inwestycyjna. Zbieramy ofiary na cele inwestycyjne i opłacenie zobowiązań parafii. „Bóg zapłać!” ofiarodawcom.

11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są nowe numery PRZEWODNIKA KATOLICKIEGO.

12. Informuję, że można rezerwować terminy mszy św. na 2018 rok.

13. Na nowy, drugi adwentowy tydzień, szanownym parafianom, gościom oraz internautom, życzę – „Szczęść Boże”.