DROGA KRZYŻOWA I GORZKIE ŻALE

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZENIE LICZBY UCZESTNIKÓW CELEBRACJI LITURGICZNYCH W NASZYCH ŚWIĄTYNIACH, NA NABOŻEŃSTWA DROGI KRZYŻOWEJ GORZKICH I ŻALÓW ZAPRASZAM DO PRZEKAZÓW MEDIALNYCH I INTERNETOWYCH, MIĘDZY INNYMI NA STRONĘ ARCHIDIECEZJI GNIEŹNIEŃSKIEJ

Z rozporządzenia Ks. Prymasa:

Nabożeństwa

1. W parafiach należy odwołać nabożeństwa Gorzkich Żalów oraz Drogi Krzyżo-wej. Nie należy także organizować Ekstremalnych Dróg Krzyżowych.

2. Aby wierni mieli możliwość uczestniczenia w Gorzkich Żalach informuję, że na-bożeństwo to będzie nadal transmitowane z Katedry Gnieźnieńskiej w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 15.00. Droga Krzyżowa natomiast będzie transmitowana z kaplicy domowej Arcybiskupów Gnieźnieńskich w piątki o godz. 20.10. Obie transmisje będą dostępne na stronie internetowej archidiecezji gnieźnieńskiej (www.archidiecezja.pl).