Serdeczne podziękowania, za każdą ofiarę!

Niedzielę inwestycyjną przeżywamy raz w miesiącu. Tym bardziej kieruję podziękowania i serdeczne, staropolskie „Bóg zapłać”! wszystkim ofiarodawcom, którzy przekazują ofiary nie związane tylko z niedzielą inwestycyjną. Każda przekazana ofiara, nie mówię tu o jej wielkości, bo nie o to chodzi, to przede wszystkim gest dobra, które, jak wielu się przekonało, ja również, powraca jako dobro do nas. Dzięki tym ofiarom, tzn. dobru, możemy funkcjonować, zwłaszcza w trudnym czasie pandemii i ograniczonej możliwości spotkania się w naszym kościele.

P.s. Parafię można finansowo wspierać przez panel płatności zamieszczony na internetowej stronie naszej parafii, albo przekazać wpłatę na konto parafialne: PKO BP nr konta: 12 1020 4115 0000 9102 0172 8641