Bierzmowanie

TERMIN SAKRAMENTU BIERZMOWANIA W NASZEJ PARAFII, 11/11/2020 ROKU, O GODZ. 12.00. SZAFARZEM BIERZMOWANIA BĘDZIE KSIĄDZ ARCYBISKUP SENIOR HENRYK MUSZYŃSKI.

Ważne! Nasze spotkania i dalsze przygotowanie będziemy kontynuowali od miesiąca września.

Informuję, że jeśli kandydat jest ochrzczony w innej parafii, bądź mieszka w innej parafii należy przedstawić osobie przygotowującej:

metrykę chrztu kandydata

zgodę proboszcza parafii,  z której kandydat pochodzi

Ważne!. W Niedzielę, 20 września, Mszę Św. o godz. 11.00, zapraszam kandydatów do Bierzmowania ( obecna klasa I i II szkoły ponadpodstawowej) i ich rodziców. Po Mszy Św. będzie spotkanie.

Nowe przygotowanie do Bierzmowania

W najbliższy piątek, 18 września obchodzimy ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI patrona młodzieży. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam młodzież klasy VIII pochodzącą z naszej parafii. Będzie to początek nowej formuły przygotowania do Sakramentu Bierzmowania, która obejmuje klasę VIII szkoły podstawowej i I szkoły ponadpodstawowej.