14 TYDZIEŃ ZWYKŁY

1.Dzisiaj 14 NIEDZIELA ZWYKŁA w ciągu roku.
Chrystus przyszedł pokorny i cichy, a Jego uniżenie przynosi pokój utrudzonym ludzkim sercom. Sprawując Najświętszą Ofiarę, uobecniamy dzieło Chrystusa, który i dzisiaj ukazuje nam źródło prawdziwego zwycięstwa przez swe pokorne wyniszczenie w znaku Chleba.

Obciążeni grzechami stańmy pokornie przed Bogiem, prośmy o przebaczenie, abyśmy mieli udział w zwycięstwie Chrystusa i znaleźli ukojenie dla naszych dusz.

2.W środę NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

3.Od 29 lipca do 6 sierpnia z Gniezna wyruszy ARCHIDIECEZJALNA PIESZA PIELGRZYMKA na Jasną Górę. Wszelkie informacje na temat pielgrzymowania i zapisy na stronie: www.ppag.pl. Ze względu na pandemię, będzie ona miała zupełnie odmienny charakter.

4.Przyszła, druga niedziela miesiąca, to tzw. niedziela inwestycyjna. Zbieramy ofiary na cele inwestycyjne i opłacenie zobowiązań parafii. „Bóg zapłać!” ofiarodawcom.

5.Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są nowe numery PRZEWODNIKA KATOLICKIEGO, ( cena 6 pln).

6.Na nowy tydzień, parafianom i gościom oraz internautom, życzę – „Szczęść Boże”.