1.Dzisiaj 14 NIEDZIELA ZWYKŁA w ciągu roku.

Trwa czas wakacji. Niech staną się one okazją do pogłębienia wiary. Przez piękno ziemi przemawia do nas Stwórca. Zechciejmy dla Niego otworzyć nasze serca i umysły. Jednocześnie nie zapominajmy, że każdy z nas ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy św., która jest źródłem ożywczej łaski oraz przynosi pokój i zbawienie.

2.W środę NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

3.W końcu lipca z Gniezna wyruszy ARCHIDIECEZJALNA PIESZA PIELGRZYMKA. . Wszelkie informacje na temat pielgrzymowania i zapisy we wrzesińskiej FARZE oraz u Ojców Paulinów w Biechowie; na stronie: www.ppag.pl.

4.Przyszła, druga niedziela miesiąca, to tzw. niedziela inwestycyjna. Zbieramy ofiary na cele inwestycyjne i opłacenie zobowiązań parafii. „Bóg zapłać!” ofiarodawcom.

5.Zakończył się 1 etap przygotowania kandydatów do Sakramentu Bierzmowania: klasa 8 szkoły podstawowej; po wakacjach rozpocznie się 2 etap tego przygotowania: klasa 1 szkoły ponadpodstawowej. O jego szczegółach porozmawiamy na spotkaniu we wrześniu b.r.. Proszę, jeśli są jakieś braki, deklaracje, świadectwa chrztu św. i zgody, o ich uzupełnienie.

6.Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są nowe numery PRZEWODNIKA KATOLICKIEGO; cena 8 zł..

7.Na nowy tydzień, parafianom i gościom, życzę dobrej Niedzieli i dobrego nowego tygodnia –„Szczęść Boże”.