28 tydzień zwykły

1.Dzisiaj 28 NIEDZIELA ZWYKŁA .Trwa październik, czas MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ.

Zgromadzeni na Eucharystii, przyzywamy naszego Pana w modlitwie, prosząc, aby ulitował się nad nami i oczyścił z grzechów. Dziękujmy również i wychwalajmy Pana za dar miłości i przebaczenie, jakiego Bóg udziela nam, grzesznikom. Bądźmy zawsze wdzięczni za wszystko, bo wiele wspaniałych darów otrzymujemy od Boga.

2. W dzisiejszą niedzielę, 13 października, przeżywamy XIX DZIEŃ PAPIESKI. Hasło tego dnia, to słowa: WSTAŃCIE, CHODŹMY. Jak co roku, po mszach św. będziemy zbierać ofiary na tzw. PAPIESKIE DZIEŁO MIŁOŚCI – F.D.N.T..

3.W środę, NOWENNA DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer PRZEWODNIKA KATOLICKIEGO.

5. Na nowy tydzień, szanownym parafianom, gościom oraz internautom, życzę – „Szczęść Boże”.

16.10. 2019 ROKU – ŚRODA – NOWENNA
17.00 Do M.B.N.P, w intencji próśb i podziękowań oraz:
W pewnej intencji Bogu wiadomej
+ Halina MICHALAK – od rodziny Grajków z Nowej Wsi Królewskiej
+ Stanisław GRĘPKA – od bratowej Ewy i chrześniaka Stanisława z córkami

17.10. 2019 ROKU – CZWARTEK
17.00 +Aleksander JAKUBOWSKI – od rodziny Andrzejewskich z Kaczanowa

18.10. 2019 ROKU – PIĄTEK
17.00 + Marianna WAWRZYNIAK – od chrześniaka Błażeja z rodziną i od Teresy z rodziną

19.10. 2019 ROKU – SOBOTA
16.00 MSZA ŚW. JUBILEUSZOWA I DZIĘKCZYNNA z okazji 50 ROCZNICY ŚLUBU ANNY i BERNARDA; o Boże błogosławieństwo, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, o zdrowie i opiekę M.B. Nieustającej Pomocy oraz Różańcowej i wstawiennictwo św. Józefa patrona małżeństw i rodzin

17.00 + Stanisław, Agnieszka, Włodzimierz, Paweł i Artur BARTKOWIAKOWIE

20.10. 2019 ROKU – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA
09.00 + Irena, Bogdan(w dniu imienin) i Helena GRĘPKA

11.00 + Jan i Jadwiga TABAKA; Czesław i Bogdan KLESZCZYŃSCY; Elżbieta MICZYŃSKA i za zmarłych z rodziny

*) Msza Święta sprawowana jest zawsze w/w intencji niezależnie od ewentualnej pomyłki jaka może zaistnieć przy jej wyczytywaniu podczas Liturgii. Przed Mszą św. proszę sprawdzać, czy nie ma błędu w intencjach. Ewentualne pomyłki proszę zgłaszać w zakrystii lub biurze parafialnym.