TERAZ I TU

Schola parafialna w Kaczanowie powstała w 2013 roku. Od tego czasu nieustannie się przeobrażała. Z początkowo dziecięcej scholi powstał obecnie młodzieżowy zespół muzyczny o nazwie ,,Teraz i Tu’’. Tworzą go dziewczyny w wieku od 8 do 16 lat. Schola swoim śpiewem i grą uświetnia niedzielne msze święte o godz. 11:00. Niejednokrotnie schola koncertowała na różnych ważnych dla lokalnej społeczności wydarzeniach jak m.in. Dzień Seniora. W swoim repertuarze ma już ponad 200 piosenek i pieśni religijnych. Nieustannie się rozwija, aby móc jak najpiękniej całym sercem wyśpiewywać Bogu chwałę. Prowadzącą scholi jest pani Martyna Dudek-Rychlik.

/autor tekstu i zdjęć: Martyna Dudek – Rychlik/

Uwaga! Młodzieżowa Schola Parafialna ,,Teraz i Tu’’ wznawia swoją działalność od października 2021 roku.
W związku z tym zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, które chciałyby śpiewać bądź grać w naszej parafialnej scholii do wstąpienia w jej szeregi.
Próby będą odbywały się co dwa tygodnie w piątki od godziny 14:30 do 16:00 w budynku miejscowej Szkoły Podstawowej.
Zainteresowani szczegółowe informacje mogą uzyskać u prowadzącej zespół-pani Martyny.